logotyp
O Akademii O Akademii
KIM JESTEŚMY? KIM JESTEŚMY?

Akademia powstała z mojej pasji do piłki nożnej. Jako wieloletni zawodnik doskonale zdaję sobie sprawę z minusów treningów klubowych oraz różnego rodzaju szkółek. Właśnie dlatego postanowiłem stworzyć miejsce, w którym młodzi piłkarze będą mogli się rozwijać jako osoby, a nie tylko kolejny numerek na koszulce. Stawiam na dostosowanie treningu do indywidualnych uwarunkowań każdego podopiecznego, jego mocnych i słabych stron, a także marzeń i potrzeb. Działamy wspólnie tak, by wspólne granie w piłkę nożną było zarówno radością, jak i produktywnie spędzonym czasem, podczas którego młody człowiek będzie miał możliwość się rozwijać.

Istnieją dwa sposoby, żeby powiedzieć ludziom, co mają robić: można wydać im rozkaz albo stać się przykładem i zachęcić ich, by poszli Twoim śladem. ~ Pep Guardiola
MIEJSCA TRENINGÓW MIEJSCA

Działamy na terenie Bydgoszczy oraz bliskich okolic, jednak nieustannie pracujemy nad tym, by umożliwić dostęp do naszych treningów w nowych lokalizacjach.

Zobacz ofertę
ul. Nowogrodzka 3, 85-208 Bydgoszcz
ul. Kcyńska 49, 85-304 Bydgoszcz
ul. Kościelna, 86-005 Ciele
ZAPISZ SIĘ TERAZ!

Poszukujesz miejsca, w którym dzieci i młodzież mogą rozwijać swoją pasję na najwyższym poziomie, a także osoby, która kompleksowo zajmie się ich treningiem? Nie zwlekaj – skontaktuj się ze mną!

TRENUJ Z NAMI!
ZOSTAŃ NASZYM SPONSOREM
SPONSORZY

Pomóż rozwijać się naszym podopiecznym i wspieraj ich w pasji! Dzięki temu zyskają oni wspaniałe możliwości, które może w przyszłości wyniosą je na popularne murawy. W zamian uzyskasz promocję i większą rozpoznawalność swojej firmy.

Dziękujemy obecnym sponsorom za pomoc w rozwoju naszej akademii!

DANIEL KATERLA - INDYWIDUALNY TRENING PIŁKARSKI

Jestem wieloletnim zawodnikiem, trenerem piłkarskim i propagatorem aktywności fizycznej. Wierzę w moc indywidualnego podejścia, zwracam uwagę na potrzeby i predyspozycje moich podopiecznych. Działam tak, by nie tylko rozwijali się oni fizycznie, ale też mentalnie, oraz staram się, by mieli oni radość z obcowania z tym wspaniałym sportem, jakim jest piłka nożna.

LOKALIZACJE:

ul. Kościelna, 86-005 Ciele
ul. Nowogrodzka 3, 85-208 Bydgoszcz