logotyp
Kontakt Kontakt

Jednym z czynników wpływających na sukces sportowca jest współpraca jego otoczenia. Dlatego jestem do dyspozycji, aby wspólnie osiągać jak najlepsze wyniki. Zachęcam do kontaktu telefonicznego, mailowego i osobistego lub skorzystania z formularza kontaktowego umieszczonego poniżej.

ZOSTAŁY OSTATNIE WOLNE MIEJSCA NA UDZIAŁ W OBOZIE, ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW POPRZEZ FORMULARZ KONTAKTOWY LUB PRZY UŻYCIU PONIŻSZYCH DANYCH KONTAKTOWYCH :

daniel.katerla91@gmail.com
Numer konta bankowego: 40 1140 2004 0000 3202 8215 2466
Jesteśmy na Facebooku:

FORMULARZ KONTAKTOWY

FORMULARZ

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Daniel Katerla - Indywidualny Trening Piłkarski. Kontakt z Administratorem daniel.katerla91@gmail.com. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych przez Daniel Katerla - Indywidualny Trening Piłkarski znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności.
  MIEJSCA TRENINGÓW MIEJSCA
  ul. Nowogrodzka 3, 85-208 Bydgoszcz
  ul. Kcyńska 49, 85-304 Bydgoszcz
  ul. Kościelna, 86-005 Ciele
  DANIEL KATERLA - INDYWIDUALNY TRENING PIŁKARSKI

  Jestem wieloletnim zawodnikiem, trenerem piłkarskim i propagatorem aktywności fizycznej. Wierzę w moc indywidualnego podejścia, zwracam uwagę na potrzeby i predyspozycje moich podopiecznych. Działam tak, by nie tylko rozwijali się oni fizycznie, ale też mentalnie, oraz staram się, by mieli oni radość z obcowania z tym wspaniałym sportem, jakim jest piłka nożna.

  LOKALIZACJE:

  ul. Kościelna, 86-005 Ciele
  ul. Nowogrodzka 3, 85-208 Bydgoszcz